Oświetlaj swój ogród w letnie wieczory.

Wszyscy wielbiciele pióra Frances Hodgson Burnett musieli mieć pewnie kilka razy w ręku jedną z jej najpiękniejszych opowieści zastanawiających klasykę literatury pt. Tajemniczy Ogród. Moment, w którym Mary znajduje drzwi do opuszczonego ogrodu i przywraca mu życie jest chyba jednym z najpiękniejszych. Opis kwitnącej natury, dzięki której ogród na powrót staje się miejscem, w którym można się bawić. Oprócz sezonowych porządków w ogrodzie ważne jest również jego zagospodarowanie. Aby zamienić swój tajemniczy ogród na wymarzony ogród, powinniśmy wybrać do niego właściwe oświetlenie ogrodu.
ogród
Dodane przez: www.elswar.pl
Zaczerpnięte z: www.elswar.pl
Lampa ogrodowa potrafi stworzyć właściwy klimat, zwłaszcza w letnie wieczory, kiedy wolniej zapada noc. Oświetlenie ogrodowe to już norma przy każdym domu. Budując budynek czy projektując ogród http://www.zielonaprzestrzen.pl/ nie powinno się zapomnieć o umieszczeniu lamp. Rodzajów oświetlenia jest wiele, że bez kłopotu większość dopasuje je do swojego gustu. Począwszy od klasycznych lamp przez nowoczesne reflektory ogrodowe na imitujących dekoracyjne słupki skończywszy. Wszystkie one umożliwiają korzystanie z ogrodu wieczorową porą. Wieczorne wizyty znajomych na świeżym powietrzu będą niebywale lepiej wspominane przy świetle lampek ogrodowych niż gdyby miały trwać w sztucznym oświetleniu z któregoś z pokoi.

Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL
Nowością są lampy ogrodowe led. Ich pozytywną cechą jest energooszczędność, a więc niższe opłaty. Można je kupić w większości hurtowni i zadziwiają swoim swoją elegancją. Niezwykle podobają się lampy w postaci lodowych bryłek.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kolejne zajmujące notki na frapujący Cię dział. Przejdź do następnego tekstu oraz czytaj wpis odwierty dla pomp ciepła Wrocław.

Bez względu na porę roku, są doskonałą ozdobą podjazdu i rewelacyjnie dopasowują się do zieleni ogrodu. Z oddali wyglądają jak ogrodowe ozdoby.

Więcej artykułów

Nocne oblicze ogrodu

Stylowe lampiony do ogrodu
Dodane przez: Praktiker
Zaczerpnięte z: Praktiker
Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.


Dobierając oświetlenie pamiętajmy jednak nie tylko o tym, co nam się podoba, ale także dbajmy o wykonanie. Lampy ogrodowe doświadczają różnych warunków temperatur i aby dobrze spełniały swoją funkcję, trzeba o nie właściwie zadbać.
2020-09-21 07:19:06