Projekt domu Lara rekomendowany przez pracownię projektową MTM STYL
Artykuły powiązane
Dodane przez: stu spivack

Oświetlaj swój ogród w letnie wieczory.

Wszyscy miłośnicy książek Frances Hodgson Burnett musieli mieć pewnie nie raz w ręku jedną z jej najpoczytniejszych książek pt. Tajemniczy Ogród. Moment, w którym Mary znajduje przejście do zaniedbanego ogrodu i przywraca go do życia jest chyba jednym z najbardziej wzruszających. Opis rozkwitającej natury, dzięki której ogród znów staje się miejscem, w którym można rozkoszować się zdrowym powietrzem. Oprócz sezonowych porządków w ogrodzie ważne jest również jego zagospodarowanie. Aby zmienić swój tajemniczy ogród na ogród z bajki, powinniśmy wybrać do niego pasujące oświetlenie ogrodu.
Stylowe lampiony do ogrodu
Dodane przez: Praktiker
Zaczerpnięte z: Praktiker

Nocne oblicze ogrodu

Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.
Ogrodowe oczko
Dodane przez: jpopesku1
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogrodzie

Teoretycznie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe możemy zbudować na jednej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak być mało praktyczne. Jak wybrać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio spełniały swoje funkcje? W jaki sposób oszczędzać prąd gdy montujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą zostać także elementem dekoracyjnym?
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Jak stworzyć przytulną atmosferę w ogrodzie

Dom pod miastem to dla większości największe marzenie o wygodnym życiu z dala od zgiełku miasta. Aczkolwiek, aby nasz dom dawał nam nas cieszył, dobrze zatroszczyć się także o jego otoczenie. Mowa tu ewidentnie o ogrodzie i aranżacji roślinnej, jednak tak samo ważne jest trafne oświetlenie zewnętrzne ogrodu.
Lampy ogrodowe
Dodane przez: garryknight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Oświetlenie ogrodu

Podmiejski dom to dla większości ukoronowanie marzeń o wygodnym życiu na wsi. Niemniej, aby nasz dom dawał nam nas cieszył, dobrze zadbać również o teren dookoła. Mowa tu ewidentnie o ogrodzie i jego aranżacji, jednak równie istotne jest właściwe oświetlenie zewnętrzne domu. Poprawnie rozstawione lampy ogrodowe uwypuklają zalety nawet najmniejszego ogródka, a z większego ogrodu trafnie dopasowane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.