Dom
fototapety kwiaty
Dodane przez: DA

Kwiaty w mieszkaniu

Jeśli chcemy zmienić swoje mieszkanie możemy zastanowić się nad wyborem ozdób roślinnych. Kwiaty sprawią, iż zrobi się ono cieplejsze. Jeśli nie przepadamy za zbyt dużą ilością kolorów, idealnym wyborem będą rośliny nie kwitnące kwiaty. Jeżeli palimy papierosy, możemy nabyć kwiaty, które przez swoje liście absorbują nikotynęskusić się możemy na kwiaty, które pochłaniają dym}, tym samym oczyszczając powietrze.
Ogrodowe oczko
Dodane przez: jpopesku1
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogrodzie

Praktycznie oświetlenie zewnętrzne domu czy też oświetlenie ogrodowe można oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się niezbyt. Zatem jak wybrać lampy ogrodowe, aby odpowiednio spełniały swoje funkcje? Jak zaoszczędzić prąd gdy montujemy lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się równocześnie ozdobą?
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Jak stworzyć przytulną atmosferę w ogrodzie

Podmiejski dom to dla wielu ukoronowanie marzeń o spokojnym życiu z dala od zgiełku miasta. Aczkolwiek, aby nasz dom przynosił nam nas cieszył, dobrze zadbać też o jego otoczenie. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, ale równie ważne jest odpowiednie oświetlenie zewnętrzne budynku.
Tulipany
Dodane przez: cliff1066

Dlaczego warto kupować kwiaty w kwiaciarni internetowej

Kwiaciarnie internetowe - pozornie ten pomysł zdaje się nieco zaskakujący. No bo jak to? kwiaty przez internet? Przecież kwiaty należy obejrzeć, powąchać, sprawdzić czy twór florysty odpowiada naszym oczekiwaniom. Może i przez internet powąchać kwiatów się nie da, ale obejrzeć je możemy z pewnością. Kwiaciarnie internetowe to idealne wyjście, gdy mamy chęć wysłać pachnący bukiet komuś bliskiemu, kto mieszka w innym mieście. Albo po prostu chcemy zrobić komuś wspaniałą niespodziankę.
Lampy ogrodowe
Dodane przez: garryknight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Oświetlenie ogrodu

Podmiejski dom to dla większości największe marzenie o spokojnym życiu na wsi. Aczkolwiek, aby nasz dom przynosił nam radość, dobrze zatroszczyć się także o o teren do niego przylegający. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i jego aranżacji, jednak tak samo istotne jest trafne oświetlenie zewnętrzne domu. Umiejętnie rozlokowane lampy ogrodowe zaznaczają zalety nawet niewielkiego ogródka, a z większego ogrodu dobrze dobrane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.