Dom
fototapety kwiaty
Dodane przez: DA

Kwiaty w mieszkaniu

Jeśli chcemy zmienić swoje mieszkanie możemy zastanowić się nad wyborem ozdób roślinnych. Kwiaty sprawią, iż zrobi się ono cieplejsze. Jeśli nie przepadamy za zbyt dużą ilością kolorów, idealnym wyborem będą rośliny nie kwitnące kwiaty. Jeżeli palimy papierosy, możemy nabyć kwiaty, które przez swoje liście absorbują nikotynęskusić się możemy na kwiaty, które pochłaniają dym}, tym samym oczyszczając powietrze.
Ogrodowe oczko
Dodane przez: jpopesku1
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogrodzie

Teoretycznie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe możemy oprzeć na pojedynczej lampie halogenowej nad drzwiami wejściowymi do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak skąpe zewnętrzne oświetlenie może jednak okazać się niepraktyczne. Zatem jak dobrać lampy ogrodowe, aby odpowiednio spełniały swoje funkcje? Jak zaoszczędzić prąd stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się równocześnie elementem dekoracyjnym?
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Jak stworzyć przytulną atmosferę w ogrodzie

Dom pod miastem to dla wielu ukoronowanie marzeń o wygodnym życiu z dala od zgiełku miasta. Niemniej, aby nasz dom przynosił nam nas cieszył, dobrze zatroszczyć się też o teren dookoła. Mowa tu naturalnie o ogrodzie i aranżacji roślinnej, jednak równie ważne jest trafne oświetlenie zewnętrzne budynku.
Tulipany
Dodane przez: cliff1066

Dlaczego warto kupować kwiaty w kwiaciarni internetowej

Kwiaciarnie internetowe - pozornie ten pomysł zdaje się nieco zaskakujący. No bo jak to? kwiaty przez internet? Przecież kwiaty należy obejrzeć, powąchać, sprawdzić czy twór florysty odpowiada naszym oczekiwaniom. Może i przez internet powąchać kwiatów się nie da, ale obejrzeć je możemy z pewnością. Kwiaciarnie internetowe to idealne wyjście, gdy mamy chęć wysłać pachnący bukiet komuś bliskiemu, kto mieszka w innym mieście. Albo po prostu chcemy zrobić komuś wspaniałą niespodziankę.
Lampy ogrodowe
Dodane przez: garryknight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Oświetlenie ogrodu

Dom za miastem to dla wielu największe marzenie o wygodnym życiu z dala od zgiełku miasta. Jednak, aby nasz dom dawał nam radość, lepiej zatroszczyć się też o o teren do niego przylegający. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, jednak tak samo ważne jest odpowiednie oświetlenie zewnętrzne ogrodu. Umiejętnie rozstawione lampy ogrodowe zaznaczają walory nawet najmniejszego ogródka, a z okazałego ogrodu dobrze dopasowane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.