Dom
fototapety kwiaty
Dodane przez: DA

Kwiaty w mieszkaniu

Chcąc ożywić swoje mieszkanie warto pomyśleć nad roślinami w domu. Kwiaty sprawią, iż zrobi się ono cieplejsze. Jak nie lubimy dużego natężenia kolorów, dobrym rozwiązaniem mogą być rośliny nie kwitnące kwiaty. Jeżeli palimy papierosy, możemy nabyć kwiaty, które przez swoje liście absorbują nikotynęskusić się możemy na kwiaty, które pochłaniają dym}, w ten sposób czyszcząc powietrze.
Ogrodowe oczko
Dodane przez: jpopesku1
Zaczerpnięte z: www.flickr.com

Lampy ogrodowe – funkcjonalne oświetlenie w ogrodzie

Praktycznie oświetlenie zewnętrzne domu tudzież oświetlenie ogrodowe można zbudować na pojedynczej lampie halogenowej nad wejściem do domu i kinkiecie zewnętrznym na tarasie. Tak słabe zewnętrzne oświetlenie może jednak być niepraktyczne. W jaki sposób wybrać lampy ogrodowe, ażeby odpowiednio nam służyły? Jak oszczędzać prąd stosując lampy zewnętrzne? Czy lampy do ogrodu mogą stać się również dekoracją?
Oświetlenie zewnętrzne budynku.

Jak stworzyć przytulną atmosferę w ogrodzie

Podmiejski dom to dla wielu największe marzenie o spokojnym życiu na wsi. Aczkolwiek, aby nasz dom przynosił nam radość, lepiej zatroszczyć się też o teren dookoła. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i jego aranżacji, jednak tak samo ważne jest właściwe oświetlenie zewnętrzne ogrodu.
Tulipany
Dodane przez: cliff1066

Dlaczego warto kupować kwiaty w kwiaciarni internetowej

Kwiaciarnie internetowe - na pozór ten pomysł wydaje się dość zaskakujący. No bo jak to? kwiaty przez internet? Przecież kwiaty trzeba zobaczyć, powąchać, sprawdzić czy twór kwiaciarki odpowiada naszym wymaganiom. Może i przez internet powąchać kwiatów się nie da, ale zobaczyć je możemy na pewno. Kwiaciarnie internetowe to doskonałe wyjście, gdy chcemy wysłać pachnący bukiet komuś bliskiemu, kto mieszka w innym mieście. Albo zwyczajnie mamy ochotę zrobić komuś wspaniałą niespodziankę.
Lampy ogrodowe
Dodane przez: garryknight
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com/photos/garryknight/2397442498/

Oświetlenie ogrodu

Podmiejski dom to dla wielu ukoronowanie marzeń o wygodnym życiu z dala od zgiełku miasta. Aczkolwiek, aby nasz dom dawał nam nas cieszył, dobrze zadbać również o jego otoczenie. Mowa tu oczywiście o ogrodzie i aranżacji roślinnej, jednak tak samo ważne jest właściwe oświetlenie zewnętrzne budynku. Poprawnie rozlokowane lampy ogrodowe zaznaczają walory nawet najmniejszego ogródka, a z dużego ogrodu trafnie dopasowane oświetlenie ogrodowe sprawi że będzie on bajkowy.