Zewnętrzne lampy wskażą Ci drogę w ciemności

Zewnętrzne lampy Lhotse i Mon
Dodane przez: Nowodvorski Lighting
Zaczerpnięte z: Nowodvorski Lighting
Zewnętrzne oświetlenie pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także użytkową. Wobec tego projektując świetlną oprawę terenu wokół domu warto wybrać lampy, które oprócz pięknego, estetycznego wyglądu będą spełniały jak najwięcej praktycznych zadań. Taka rolę odegrają na naszej posesji lampy Lhotse i Mon marki Nowodvorski Lighting.

Dobrze zaplanowane oświetlenie wokół domu nie może zakłócać naturalnej aranżacji ogrodu, a wręcz powinno wydobywać walory estetyczne posesji i otoczenia. Dzięki umiejętnie dobranemu rodzajowi i wielkości zewnętrznych lamp nie tylko stworzymy niezwykle estetyczną, prywatną oazę, ale również wpłyniemy na nasze bezpieczeństwo i zmniejszymy koszty oświetlenia terenu wokół domu. Z pomocą, w realizacji planów oświetleniowych własnego ogrodu, przyjdą lampy z kolekcji Lhotse i Mon marki Nowodvorski Lighting, charakteryzujące się ciekawym designem i nowatorską technologią Led.

Lampa Lhotse - dyskretny drogowskaz
Modele Lhotse różnią się znacząco od klasycznych lamp ogrodowych, wzorowanych na parkowych latarniach. W kolekcji Lhotse znajdziemy kinkiet i lampę stojącą o geometrycznych kształtach, które doskonale wkomponują się w krajobraz domu z ogrodem urządzonego w nowoczesnym stylu. Kinkiety zewnętrzne Lhotse (22 x 18 cm), zamontowane na ścianie domu, doskonale podkreślą jego bryłę i wydobędą wszystkie walory budynku. Innym rozwiązaniem może być również zamontowanie ich na ścianie wjazdowej do garażu. Wersja stojąca lamp Lhotse o wymiarach 65 x 7, 5 cm doskonale sprawdzi się natomiast na podjazdach, gdzie poprzez swój dostojny wygląd nada im ekskluzywnego charakteru. Eleganckie, utrzymane w szarej kolorystyce lampy stojące będą doskonale prezentować się w szeregu ustawionym od bramy wjazdowej do samego garażu, a kinkiety z tej serii skutecznie podświetlą drogę wjazdową.

Lampa Mon – sposób na oświetlony podjazd
Zewnętrzne lampy Lhotse i Mon
Dodane przez: Nowodvorski Lighting
Zaczerpnięte z: Nowodvorski Lighting
Dobrze oświetlony podjazd osiągniemy również dzięki wykorzystaniu lamp najazdowych Mon (12 x 7 cm), które dzięki swoim małym rozmiarom i funkcji montażu w podłożu pozwolą na oświetlenie nawet bardzo ograniczonych obszarów i ułatwią życie zmotoryzowanym domownikom. Najazdowe lampki sprawdzą się również w przypadku ogrodów o dużej powierzchni, gdzie oprawy ogrodowe zamontowane na ścianie domu czy tarasie nie wystarczą do oświetlenia całego terenu. Te niewielkich rozmiarów elementy oświetlenia subtelnie podkreślą linię alejek i ścieżek prowadzących do wejścia domu czy też ogrodowej altany. Dyskretne drogowskazy nie tylko nie pozwolą nam zabłądzić w gąszczu krzewów i drzewek, ale również nie zakłócą niezwykłego klimatu wieczornych spacerów.

Światło w stylu EKO
W utrzymaniu urokliwego charakteru oświetlenia nocą pomoże również zastosowana w lampach Lhotse i Mon technologia LED. Light Emitting Diode, w skrócie LED, to półprzewodnikowe źródło światła charakteryzujące się bardzo wysoką sprawnością, niewielkimi rozmiarami oraz długą żywotnością - najwyższej jakości diody generują nawet do 100 000 godzin pracy (przeciętnie od 50 do 70 tysięcy godzin, co w warunkach domowych daje ponad dwudziestoletnią żywotność). Kolekcje lamp ledowych nie tylko wprowadzają proekologiczne rozwiązania do naszego życia i w znacznym stopniu ograniczają nasze wydatki, ale dzięki swojemu niebanalnemu wyglądowi pomogą w stworzeniu ciekawych aranżacji.

Lampy zewnętrzne to najlepszy sposób na niebanalne ozdobienie domu i ogrodu przy zapewnieniu mu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Cel taki osiągniemy za pomocą niezwykłych lamp z kolekcji Lhotse i Mon marki Nowodvorski Lighting, które rozświetlą każda drogę i pomogą zbudować na naszym podwórku niepowtarzalny klimat po zmroku.
Zaczerpnięte z: Fly PR
Dodane przez: Beata Czarkowska
2012-06-14 13:25:53