Ogrodzenie gabionowe, wypełniacze organiczne
Ogrodzenie gabionowe, wypełniacze organiczne
AUTOR: Betafence
ŹRÓDŁO: Betafence
Artykuły powiązane
Ogrodzenie gabionowe wypełnione korą i małymi pniami drzew
Dodane przez: Betafence
Zaczerpnięte z: Betafence

Czym wypełnić murek gabionowy?

Aby w łatwy sposób zamienić nasz ogród w modne dzieło sztuki wystarczy: zaprojektować, zamontować i wypełnić murek gabionowy. Takie cuda są możliwe dzięki systemom z paneli Zenturo firmy Betafence. Od czego zacząć?
Osłona kompostownika w ogrodzie
Dodane przez: Betafence
Zaczerpnięte z: Betafence

Co zrobić z opadającymi liśćmi w ogrodzie?

Opadające liście w ogrodzie zmuszają właścicieli do częstego grabienia trawnika. Ale co zrobić ze sosem który systematycznie powiększa się i szpeci ogród? Idealnym rozwiązaniem eliminującym ten problem jest założenie kompostownika.
Ogrodzenie twarde jak skała
Dodane przez: Tabal
Zaczerpnięte z: Tabal

Ogrodzenie twarde jak skała

Gabiony do tworzenia barier wykorzystywano już w średniowieczu. Pomysłów i możliwości na ich adaptację nie braknie i dziś. Metalowa siatka z drutu wypełniona kruszywem to ciekawy, a jednocześnie niedrogi pomysł na ogrodzenie naszego domu.
Gabion Legi
Dodane przez: Legi
Zaczerpnięte z: Legi

Kamienna wizja ogrodzenia

Współczesne podejście do architektury krajobrazu jeżeli chodzi o wydzielanie przestrzeni otwiera przed nami wiele możliwości. Tworzyć można skomplikowane, futurystyczne konstrukcje lub proste i nienachalne ogrodzenie. Ważne jednak by forma spełniała swoją określoną rolę oraz była elementem okołodomowej przestrzeni.
Gabiony
Dodane przez: Betafence
Zaczerpnięte z: Betafence

Gabiony

Konstrukcje gabionowe początkowo były dedykowane budownictwu inżynieryjnemu. Teraz coraz śmielej pojawiają się przestrzeni miejskiej i w przydomowych ogrodach, znajdując zastosowanie małej architekturze.