Łatwy i przyjemny remont w 1 dzień

Lakier do podłóg TWARDY JAK DIAMENT
Dodane przez: Altax
Zaczerpnięte z: Altax
Firma Altax wprowadza na polski rynek dwa środki do ochrony i dekoracji drewna, sprzedawane wraz ze specjalistycznymi aplikatorami, które ułatwiają malowanie. Łatwa i wygodna aplikacja oraz bardzo szybkie schnięcie pozwalają skrócić czas pracy do minimum a niedrażniący zapach sprawia, że staje się ona dużo przyjemniejsza.

Firma Altax powiększyła swoją ofertę o dwa nowe produkty: Altax Olej do mebli ogrodowych oraz Altax lakier do podłóg TWARDY JAK DIAMENT. Oprócz wyjątkowych, praktycznych właściwości samych produktów, producent oferuje je ze specjalistycznymi aplikatorami.
Narzędzia dołączone do opakowań produktów to nowość na polskim rynku preparatów do dekoracji i ochrony drewna.

Unikalne aplikatory dają nową jakość konsumentom – mówi Jarosław Majchrzak, Dyrektor ds. Marketingu w firmie Altax. – Zostały specjalnie zaprojektowane, aby jednocześnie zapewnić jak najlepszy wygląd malowanej powierzchni oraz jak największą wygodę użytkowania narzędzia i nanoszenia preparatów.

Właściwie użytkowane aplikatory gwarantują idealny efekt malowania. Gąbka każdego z narzędzi zapewnia równomierną aplikację a włoski zapewniają gładkie wykończenie bez smug. Nowoczesna formuła lakieru do podłóg oraz oleju do mebli ogrodowych zapewnia wyjątkowo szybkie schnięcie – powierzchnia staje się sucha w dotyku już po 1-2h. Dzięki temu malowanie można ukończyć już w 1 dzień. Dodatkowo obydwa produkty posiadają delikatny, niedrażniący zapach, co czyni pracę bardziej przyjemną.

Altax oferuje nowe produkty w unikatowych, niedostępnych do tej pory na polskim rynku, wersjach kolorystycznych:
- Altax Olej do mebli ogrodowych – palisander
- Altax Lakier do podłóg TWARDY DIAMENT – bielony, dąb, brąz i palisander.

Łatwa i przyjemna aplikacja
Każdy z aplikatorów posiada unikalne właściwości, odpowiadające specyfice produktów oraz powierzchni do jakich jest przeznaczony.

Aplikator IDEALNY EFEKT, towarzyszący olejowi do mebli ogrodowych, posiada wygodny uchwyt, który ułatwia ułożenie narzędzia pod dowolnym kątem. Karbowana powierzchnia gąbki pozwala z łatwością dotrzeć między szczebelki oraz malować zaokrąglone brzegi deski.

Aplikator do lakieru ZRÓB-TO-SAM posiada długą rączkę, która umożliwia lakierowanie w pozycji stojącej. Gąbka ze specjalnymi włoskami umożliwia nanoszenie więcej lakieru niż tradycyjny pędzel, co pozwala na długie, jednolite pociągnięcia i rozprowadzenia lakieru na dużej powierzchni.
Zaczerpnięte z: MSL Warsaw
Dodane przez: Kinga Dębiec-Czopowicz
2018-05-18 07:08:03