Meble ogrodowe w radosnych kolorach

meble ogrodowe
Dodane przez: Beckers
Zaczerpnięte z: www.beckers.pl
Akrylowa emalia do drewna i metalu wprowadzi do domu czy ogrodu subtelną i modną kolorystykę. Właściwości produktu pozwalają na jego uniwersalne wykorzystanie. Emalia doskonale chroni i dekoruje powierzchnie: drewniane, drewnopodobne, ale również zagruntowane metalowe, takie jak: meble, drzwi, okna i sprzęty ogrodowe. Co więcej, Designer Metal & Wood nadaje się także do malowania ochronnych lamperii wewnątrz budynków.

krzesło w ogrodzie
Dodane przez: Beckers
Zaczerpnięte z: www.beckers.pl
Emalia tworzy półmatowe powłoki, które cechuje wysoka trwałość kolorów, szczególnie pod kątem uszkodzeń mechanicznych, takich jak przypadkowe uderzenia czy zadrapania.

Paleta Designer Metal & Wood zawiera 16 gotowych kolorów. Barwy, które wprowadzą do wnętrza i ogrodu radosne akcenty kolorystyczne to: Tropical Melon, Yellow Curry, Pumpkin, Hot Chili, Sweet Cherry, Blue Ocean, Pea Green, Banana Mousse i Violet. Eleganckie ciemne powłoki dadzą emalie w kolorach: Grey, Chocolate Brown, Black lub Dark Green. Jeśli zależy nam na powierzchniach w neutralnych barwach sięgnijmy po: White, Beige lub Cocoa.

Warto wiedzieć, że Designer Metal & Wood posiada Atest Higieniczny wydany przez PZH oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Zaczerpnięte z: PUBLINK
Dodane przez: PUBLINK
2010-06-17 15:12:37