Kupujemy poduszki ogrodowe

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią inauguracja sezonu niekończących się biesiad w ogrodzie. Bo chyba nie ma dogodniejszego miejsca na weekendowy odpoczynek i spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Odpoczynek w ogrodzie sprawia, że stajemy się bardziej wyluzowani, a grill czy podwieczorek przy dobrej pogodzie celebrujemy wiele godzin. Podczas gdy nasze pociechy bawią się w piaskownicy czy grają w gry ogrodowe mamy wreszcie czas, by rozsiąść się wygodnie na leżaku czy w fotelu ogrodowym, poopalać się lub przejrzeć gazetę albo po prostu podumać.
Spotkania ze znajomymi stają się bardziej na luzie, a my możemy im zaserwować proste dania – kanapki, sałatki, ciasta owocowe. Te nieskomplikowane dania sprawią, że ogrodowe biesiadowanie stanie się dla wszystkich ogromną przyjemnością.

Więcej artykułów

Nocne oblicze ogrodu

Stylowe lampiony do ogrodu
Dodane przez: Praktiker
Zaczerpnięte z: Praktiker
Ogród ma dwa oblicza – dzienne i nocne. Skupiając się na tym pierwszym, często zapominamy o drugim, które przecież jest nie mniej ważne. Jak więc zaplanować oświetlenie ogrodu, aby móc cieszyć się jego pięknem również o zmroku? Z pomocą przyjdzie Ci szeroka oferta lamp z marketów Praktiker.


Komfort wypoczynku na łonie natury zapewnią nam poduszki ogrodowe, które są uroczym i przydatnym elementem wyposażenia mebli ogrodowych.poduszki ogrodowe je na fotele ogrodowe, leżaki czy leżanki, umocować je na siedzonkach huśtawek dziecięcych lub po prostu – jeśli mają większe rozmiary – rozłożyć je bezpośrednio na trawie zamiast pledu. Liczba rozmiarów, form i deseni jest w tym przypadku ogromna. Z powodzeniem dobierzemy poduszki pod względem designu do naszych mebli oraz architektury domu. Nie musimy się przy tym martwić o higienę – pokrowce poduszek możemy bardzo łatwo ściągnąć i wyprać. Iltex.pl
1 2