Kwiaty w mieszkaniu

Fototapety w kwiaty
Dodane przez: http://art.widi.pl
Zaczerpnięte z: http://art.widi.pl
Jeśli obawiamy się, że jesteśmy zbyt roztrzepani aby pamiętać o ich podlewaniu, warto kupić nie wymagające kwiaty (masz więcej pytań?), czy rośliny jak np. bambusy, kaktusy czy dracenę. Subtelnie i delikatnie prezentują się każdego rodzaju paprocie, nie można zapomnieć tylko o tym, iż wolą ciemne miejsca. Zdecydowanie mocniej nasycone kolorem będą orchidee.

Przedstawiciel domu

Posiadając dom z ogrodem normalne jest, iż chcielibyśmy żeby został on naszą okoliczną wizytówką. Rośliny, na które powinniśmy zwracać szczególną uwagę muszą być przystosowane do polskich pór roku. Przy ich - szczegóły pod tym łączem www.naplo.pl wyborze kierować możemy się również ich żywotnością. jeżeli chcemy aby nasze rośliny kwitły więcej niż tylko sezon, zdecydować powinniśmy się na byliny- wieloletnie rośliny, które zimę spędzają w ziemi. Najbardziej popularne kwiaty wybierane do ożywienia ogrodu to aksamitki, maciejki, bratki, róże i piwonie. Nie możemy jednak zapomnieć, że bez względu na to które kwiaty wybierzemy, wymagają one od nas dużych pokładów pracy.
Niewielkie kwiaty kaktusa
Dodane przez: Holy Outlaw
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kwiaty dla każdego

Nie każdy lubi rośliny czy to doniczkowe czy ogrodowe, posiadanie ich bowiem wiąże się z dodatkowymi obowiązkami. Jednak kiedy już zaczynają zakwitać, rozrastać się, mają kojące dla nas działanie. Skończywszy męczącą pracę odprężyć możemy się w ich towarzystwie. zielony kolor działa łagodząco na nasze oczy, a płuca zażywają świeżego, niezanieczyszczonego powietrza.
Dodane przez: M.B
2017-11-04 14:14:07
Brak komentarzy
Dodaj pierwszy komentarz do tego artykułu!
Dodaj komentarz
Zaloguj lub Zarejestruj się, aby opublikować komentarz!