Majówkowe aranżacje ogrodu i tarasu

Z niecierpliwością wyczekiwany długi weekend majowy to doskonały czas, w którym można rozkoszować się przebywaniem na świeżym powietrzu. Większość z nas od dawna śledzi długoterminowe prognozy pogody planując wypoczynek w gronie rodziny i znajomych.

Do majówki zostało jeszcze trochę czasu Warto zatem zatroszczyć się o kilka szczegółów, jak np. gustowny wystrój najbliższego otoczenia. Kolorowe dekoracje do aranżacji ogrodu i tarasu znajdziemy m.in. w ofercie
Dodatki i dekoracje do ogrodu i na taras
Dodane przez: Dekoria.pl
Zaczerpnięte z: Dekoria.pl

Jeśli majówkowa dopisze, warto wraz z najbliższymi spędzić czas na łonie natury. Gry terenowe, wycieczki rowerowe i piesze wędrówki pobudzają apetyt. Żeby móc zrelaksować się w pełni, już teraz pomyśl o gustownych tekstyliach, które wraz z otaczającą zielenią w ogrodzie i na tarasie stworzą spójną całość, dając tym samym miejsce idealne do rodzinnego odpoczynku. przygotowała specjalną ofertę dodatków, które sprawdzą się w aranżacji ogrodu. Kolekcje Primavera, Jupiter, Isabelle czy Summer, to kolorowe, wzorzyste dodatki, które wspaniale wpisują się w wiosenno-letni wystrój.

Barwne obrusy, siedziska, poduszki i pledy będą ozdobą samą w sobie. Zaledwie w kilka chwil odmienią stary komplet ogrodowy, który na nowo zaskoczy swoim oryginalnym wyglądem przybyłych gości. Dla osób stęsknionych za urlopem majówka to namiastka wakacji. Warto więc wykorzystać tych kilka słonecznych dni na wypad za miasto lub wypoczynek w ogrodzie. Posiłek na świeżym powietrzu, w estetycznej aranżacji, czyni go prawdziwą ucztą dla zmysłów.

Obrus i poduszka w groszki do ogrodu i na taras
Dodane przez: Dekoria.pl
Zaczerpnięte z: Dekoria.pl
Pled i poduszka do aranżacji ogrodu i tarasu
Dodane przez: Dekoria.pl
Zaczerpnięte z: Dekoria.pl
Zaczerpnięte z: Dekoria.pl
Dodane przez: Katarzyna Semkło
2019-07-29 11:16:17