Podręczny licznik wody w ogrodzie

Licznik wody
Dodane przez: Gardena
Zaczerpnięte z: Gardena
Mówi się, że ogrodnicy instynktownie wiedzą kiedy trzeba podlać ogród, odpowiednio zadbać o pielęgnację kwiatów, przesadzić rośliny czy przyciąć trawnik. Co jednak, kiedy nasz instynkt zawodzi? Nigdy tak naprawdę nie wiadomo, ile wody przepływa przez wąż w trakcie podlewania. Dzięki nowemu licznikowi wody Gardena na zawsze pozbędziemy się tego problemu.

Po raz pierwszy wszyscy miłośnicy ogrodu mogą weryfikować ilość zużytej wody. Rośliny różnych rodzajów mają inne zapotrzebowanie na wilgoć. Dokładna kontrola wykorzystywanej wody umożliwi nam optymalne nawodnienie w zależności od indywidualnych potrzeb. Korzystanie z licznika pozytywnie wpłynie zarówno na kondycję roślin, jak również naszego portfela. Racjonalne podlewanie znacząco obniży rachunki za wodę i pozytywnie wpłynie na środowisko naturalne.

Woda pod kontrolą
Licznik wody
Dodane przez: Gardena
Zaczerpnięte z: Gardena
Nowość tego sezonu: Licznik wody GARDENA może być wykorzystany w różnych produktach służących do nawadniania. Można go zamontować bezpośrednio przy pojedynczym urządzeniu zraszającym tj. pistolet, lanca czy dowolny zraszacz stojący. Wystarczy tylko „kliknąć” i rozpocząć racjonalne podlewanie ogrodu. Można go również podłączyć bezpośrednio przy kranie lub pompie ogrodowej i tym samym kontrolować przepływ wody na wszystkich liniach nawadniania w naszym zieleńcu.

Kontrola każdej kropli wody
Licznik wyposażony jest w duży, czytelny ekran na którym wyświetlana jest dokłada ilość wykorzystanej wody. Przy pomocy wygodnego przycisku możemy wybrać jedną spośród czterech funkcji. Istnieje możliwość kontrolowania zużycia wody w trakcie jednego dnia lub całego sezonu. Możemy również mierzyć z jaką intensywnością wykorzystujemy wodę podczas aktualnego cyklu nawadniania (litr/min.) oraz bieżącą ilość zużytych litrów wody.

Funkcjonalny licznik wody GARDENA!
Licznik wody
Dodane przez: Gardena
Zaczerpnięte z: Gardena
Zastosowanie licznika wody Gardena - zalety dla użytkownika:
- dostosowanie nawadniania w zależności od zapotrzebowania trawnika i roślin
- pomaga zaoszczędzić wodę
- pozwala racjonalnie zarządzać kosztami wody połączenie na przyłącze kranowe lub szybkozłącze Original GARDENA System
- cztery funkcje – zużycie wody dzienne, sezonowe, w trakcie cyklu nawadniania oraz aktualny przepływ wody (litr/min.)
- urządzenie jest łatwe do czyszczenia i konserwacji
- licznik posiada czytelny wskaźnik poziomu naładowania baterii

Original GARDENA System
System, który stanowi idealne połączenie pomiędzy kranem i ogrodem. Za pomocą przyłącza kranowego, szybkozłącza ze stopem i węża można przyłączyć wiele końcówek zraszających, a następnie szybko je odłączyć. Od początku do końca wszystko do siebie pasuje. Każdy element Original GARDENA System wyróżnia się trwałością i wysoką jakością oraz jest kompatybilny z produktami innych producentów.
Zaczerpnięte z: ComPress S.A.
Dodane przez: Jakub Matyka
2012-05-18 15:37:07