Koszenie bez prądu

kosiarka
Dodane przez: STIGA
Zaczerpnięte z: Stiga
Do pielęgnacji niewielkiego, przydomowego trawnika nie jest konieczne używanie kosiarki spalinowej czy elektrycznej. W zupełności wystarczy cicha, napędzana jedynie siłą ludzkich mięśni kosiarka ręczna.

Koszeniu niedużego trawnika przy posesji nie musi towarzyszyć hałas, konieczność dolewania benzyny i wiele metrów kabla zasilającego prowadzącego z domu do ogrodu. Za sprawą ręcznej kosiarki Stiga Handyclip czynność ta może okazać się ciekawym sposobem na aktywny wypoczynek i spędzenie czasu na świeżym powietrzu, łączącym przyjemne z pożytecznym.

Ręcznie czyli ekonomicznie
Nowa, ręczna kosiarka Stiga Handyclip to proste w obsłudze narzędzie ogrodnicze przeznaczone do regularnego koszenia niewielkich połaci niewysokiej trawy. Noże tnące umieszczone w mocnej, stalowej obudowie koszą jednorazowo obszar o szerokości 40 cm. Ruch obrotowy osadzonych poziomo, lekko skręconych noży tnących przenoszony jest z kół kiedy pchamy kosiarkę do przodu. Warto tu dodać iż cięcie taką kosiarką jest bardzo precyzyjne i można je porównać do cięcia nożyczkami.
Praca kosiarką nie wymaga większego wysiłku, ponieważ waży ona zaledwie 8,5 kg. Urządzenie nie emituje hałasu, dzięki czemu przycinanie trawy nie jest uciążliwe dla domowników i sąsiadów. Kosiarka jest wygodna w obsłudze, nie wymaga dolewania benzyny czy prowadzenia kabli zasilających przez cały ogród. Stiga Handyclip to urządzenie przyjazne środowisku. Podczas pracy nie zużywa energii elektrycznej ani nie wydziela spalin. Nowa kosiarka firmy Stiga jest także bardzo ekonomiczna - jej eksploatacja nie wiąże się z żadnymi kosztami.
Zaczerpnięte z: E.C.H.O Communications
Dodane przez: Justyna Delmanowicz
2020-01-31 07:10:03