Klimat Prowansji w ogrodzie

tkaniny
Dodane przez: Dekoria.pl
Zaczerpnięte z: Dekoria.pl
Długi weekend majowy to czas, kiedy można rozkoszować się przebywaniem na świeżym powietrzu. Wraz z kolekcją Avinion z oferty Dekorii można stworzyć namiastkę prowansalskiego klimatu na każdym skrawku zieleni.

Kiedy za oknem pogoda dopisuje, warto wraz z rodziną spędzić czas na łonie natury. Udana zabawa i otoczenie, które sprzyja pełnemu odpoczynkowi, pozwoli zregenerować siły przed powrotem do codziennych obowiązków.
tkaniny
Dodane przez: Dekoria.pl
Zaczerpnięte z: Dekoria.pl
Żeby móc zrelaksować się w pełni, warto pomyśleć o tkaninach ogrodowych, które z otaczająca zielenią stworzą spójną i gustowną całość, dając tym samym miejsce idealne do rodzinnego odpoczynku.

Kolekcja Avinion Dekorii to zestaw produktów, które ogrodowe otoczenie zmienią w iście prowansalski pejzaż. Wygodne materace, funkcjonalne parawany i wzorzyste siedziska, to produkty z linii inspirowanej południem Francji. Gustowne i praktyczne, pasują do każdego ogrodu i mebli ogrodowych. Są przy tym wygodne i proste w utrzymaniu. Wykonane z tkanin najwyższej jakości, przywodzą na myśl beztroskę i błogi wakacyjny relaks.
Zaczerpnięte z: Agencja PR Publicon
Dodane przez: Katarzyna Semkło
2011-04-27 11:10:44