Wirtualny Ogród PRO

Wirtualny Ogród PRO
Dodane przez: GARDENPHILIA.COM
Zaczerpnięte z: GARDENPHILIA.COM
Wirtualny Ogród PRO to profesjonalny program do projektowania ogrodów i zieleni miejskiej zapewniający kompletne wykonanie projektu: od rzutu z góry, przez wizualizację 3D, projekt techniczny, zestawienie roślin oraz przekroje. Wszystko to tworzone jest przez program jednocześnie oszczędzając czas projektanta i ułatwiając mu pracę.

Pracę rozpoczyna się od zdefiniowania ustawień arkusza, podkładu oraz projektu. Program umożliwia rysowanie brył i elementów graficznych oraz ich edycję. Istnieje także możliwość wykonania symulacji wzrostu zaprojektowanego terenu na przestrzeni 50 lat z rozróżnieniem roślin już istniejących nadając im aktualny rozmiar. Do atrakcyjnego zaprezentowania projektu służy moduł do aranżowania arkusza projektu, w którym można ustawić widok z góry, wizualizacje 3D, przekroje, nadać tutuł oraz dodać informacje o projektancie lub firmie. Biblioteka ponad 4500 roślin jest stale rozszerzana o nowe pozycje a użytkownik może zapoznać się z informacjami o roślinach oraz wyszukiwać je ustawiając kryteria wyboru takie jak: wielkość, wilgotność, pH i nasłonecznienie. Tworzone przez program listy roślin użytych w projekcie w prosty sposób można edytować oraz wprowadzać ceny poszczególnych pozycji.
Wirtualny Ogród PRO
Dodane przez: GARDENPHILIA.COM
Zaczerpnięte z: GARDENPHILIA.COM

Wirtualny Ogród PRO
Dodane przez: GARDENPHILIA.COM
Zaczerpnięte z: GARDENPHILIA.COM

Program umożliwia import plików JPEG, GIF lub PNG jako podkładu lub fotografii. Automatyczna aktualizacja programu i baz danych odbywa się przez internet.
Dystrybutorem narzędzia jest firma wersja demo jest do pobrania .

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat programów do projektowania wnętrz, zapraszamy do lektury artykułów:
Programy do projektowania łazienek
Projektowanie łazienki
Programy do projektowania kuchni
Nowe opcje programu CAD Kuchnie
Programy do projektowania mebli


Programy do projektowania wnętrz
Darmowy program do aranżacji i wizualizacji wnętrz
Projektowanie wnętrz
PRO100 - Samodzielna aranżacja wnętrz
Edytor blatów i nowa baza płytek ceramicznych
Edytor blatów i nowa baza płytek ceramicznych PRO100 - Samodzielna aranżacja wnętrz Projektowanie wnętrz Darmowy program do aranżacji i wizualizacji wnętrz Programy do projektowania mebli Nowe opcje programu CAD Kuchnie Programy do projektowania kuchni Projektowanie łazienki Programy do projektowania łazienek
Zaczerpnięte z: GARDENPHILIA.COM
Dodane przez: Magdalena Wujec
2019-07-29 11:15:59